gamze

Mekanın Sahibi
Yönetici
1

Merhaba arkadaşlar

Son zamanlarda aşılama yöntemlerinde yeni bir gelişme yaşandı. Aslında 2 yıldır bulunan bu teknoloji Acıbadem hastanesinden sonra diğer hemen hemen tüm laboratuvarlara ve hastanelere gelmiş durumda. Aşılama yaptıracağınız sıra artık normal aşılama yöntemi ve Mikroçip ile aşılama yöntemi hangisini istersin ? sorusuyla karşılaşabilirsiniz.

Mikroçip aşılama yöntemi normal yönteme nazaran %70 başarı oranı olduğu söyleniyor. Özellikle aşılama gerektirecek durum erkek sperminin azlığından ve kalitesizliğinden kaynaklanıyorsa, uzmanlar kesinlikle Mikroçip ile aşılama yöntemini öneriyor.

Çünkü mikroçip ile aşılama yöntemi normal yöntem ile elde edilemeyen kaliteli spermleri çok daha rahat elde edebiliyor. Mikroçip ile aşılama sayesinde erkek sperminin dnası en kaliteli ve en verimli spermleri çok rahat ve daha çok adette seçilebiliyor. Normal aşılama da başarı oranı %50 civarında iken, Mikroçip ile aşılama da oran %70 olduğu söyleniyor.

Mikroçip yönteminin farkı ise; kadın tüpünde bulunan mikro kanalcıkları örnek alarak teknolojiye transfer edilmesi olarak tanımlanıyor.

Mikroçip İle Aşılama Fiyat

Fiyat her hastanede değişiklik gösterdiği gibi, ortalama gördüğümüz normal aşılama yönteminden 200-600 TL arası daha fazla olduğu yönünde.

Mikroçip İle Aşılama Yaptıranlar

Mikroçip ile aşılama yaptıran arkadaşlar konu altında hikayelerini ve sonuçlarını verdikleri fiyatları söyleyerek diğer kullanıcılara yardımcı olabilir.
 
Üst